ویژگی های هیرکان وب

ما با طراحی سایت، تجارتتان را گسترش می دهیم.

هاست رایگان از بهترین نوع آن

بر روی پلن های طراحی سایت هیرکان وب، یک هاست رایگان موجود است که سایت شما را امن و قابل اطمینان می کند.

انتخاب قالب از بین بیش از 100 نمونه کار برتر

قالب مورد نظرتان را از بین قالب های فوق العاده، قابل سفارشی سازی، طراحی شده با آخرین متدها و ویژگی های طراحی انتخاب کنید. این قالب ها به سایت شما ظاهری شگفت انگیز می دهد.

همین امروز آنلاین شوید

قالب های واکنش گرا

با انتخاب قالب های واکنش گرای هیرکان وب، به سایتتان ظاهری زیبا و چشمگیر در موبایل دهید. با این کار سایت شما در دستگاه های مختلف با ابعاد مختلف، بهترین ظاهر را خواهد داشت.

مدیریت آسان

پنل مدیریتی سایت های ما طوری طراحی شده است که سازگار با نیازهای کاربر باشد و به راحتی قابل استفاده باشد. با این پنل مدیریتی، شما می توانید کلیه متن ها و تصاویر را به سلیقه خود تغییر دهید.

سایت های تک صفحه ای

سایت های تک صفحه ای یکی از آسان ترین راه ها برای اینترنتی شدن هستند. با سایت های تک صفحه ای، یک روزه آنلاین شوید و با گسترش تجارتتان، سایتتان را نیز گسترش دهید.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

قالب هایی با ظاهر زیبا

هیرکان وب قالب های برتر خود را به عنوان نمونه کار قرار داده است. این قالب ها برای هر نوع تجارتی قابلیت سفارشی سازی را دارند، برای مثال سایت های شرکتی، شخصی، تبلیغاتی، خبری، بیمه و…. ما نیازهای شما را پوشش می دهیم

طراحی زیبا

همه چیز قابل سفارشی سازی است

سایتی منحصر به فرد داشته باشید. از طراحی های ما استفاده کنید و همه عکس ها، رنگ ها، تصاویر پشت زمینه، متن ها و فونت ها را بنا به سلیقه تان تغییر دهید.

نمایش تصاویر

با ویرایشگر حرفه ای هیرکان وب، می توانید عکس هایتان را به هر روشی که بخواهید داخل متن هایتان جایگذاری کنید. به کمک این قابلیت، ظاهری شگفت انگیز به مطالب سایتتان ببخشید.

ویرایش به کمک کشیدن و رها کردن موس

هیرکان وب قالب های برتر خود را به عنوان نمونه کار قرار داده است. این قالب ها برای هر نوع تجارتی قابلیت سفارشی سازی را دارند، برای مثال سایت های شرکتی، شخصی، تبلیغاتی، خبری، بیمه و…. ما نیازهای شما را پوشش می دهیم

بروزترین تکنولوژی ها

صفحه ها را اضافه و مدیریت کنید

هر چه قدر که می خواهید به سایتتان صفحه اضافه کنید و آن ها را با سلیقه خودتان، سفارشی کنید. همچنین برای ظاهری زیباتر می توانید زیرصفحه بسازید.

ویرایشگر متن و فونت های آماده

محتوای سایتتان را زیبا به نمایش بگذارید. متن های سایتتان را به راحتی ویرایش کنید و از بین تعداد زیادی فونت، رنگ و افکت، استایل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

صفحه های امن

صفحات امن و محافظت شده ای بسازید که تنها خودتان و کاربرانی خاص، بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

جایگذاری کدهای HTML

کد اچ تی ام ال مورد نظرتان را داخل ویرایشگر متن اضافه کنید و به همین راحتی قابلیت های سایت را افزایش دهید.

تنظیم خودکار وبلاگ

زمانی که به سایتتان یک وبلاگ اضافه می کنید، به صورت اتوماتیک، برای این وبلاگ یک صفحه جدید ساخته می شود. این صفحه تمام قابلیت های یک وبلاگ مجزا را دارند. برای مثال قابلیت نمایش نوشته ها به صورت لیستی، ابر برچسب ها، به اشتراک گذاری مطلب، نظردهی و…

اضافه کردن وبلاگ به سادگی آب خوردن

تنها با چند کلیک به هیرکان وب خود، یک وبلاگ اضافه کنید و احساس وبلاگ نویسی را به همراه ظاهری زیبا تجریبه کنید.

وبلاگ و شبکه های اجتماعی

گوگل+ ، توییتر، فیس بوک و پینترست

دکمه هایی را به سایتتان اضافه می کنیم که به کمک آن ها بازدیدکننده های سایت بتوانند مطالب تان را به اشتراک بگذارند.

ویژگی های هیرکان وب
2.8 (56.36%) 11 votes