طراحی وب سایت گردشگری

 بهترین طراحی وب سایت گردشگری علاوه بر جذب بازدیدکننده, آن ها را به مشتری ثابت تبدیل می کند. ما با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت گردشگری داریم, مشتری های ثابت, درآمد بیشتر, هزینه های کمتر و بازدید کننده های بیشتر را برای شما به ارمغان می آوریم. یکی از تخصص های اصلی هیرکان وب, طراحی سایت گردشگری برای آژانس مسافرتی, هتل ها, تور ها و … می باشد.

مسافرت کردن و ایجاد شرایطی که بستر سفر را فراهم کند در هر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد. افراد زیادی هستند که می خواهند قبل از سفر خودشان یک مکان مثل هتل یا هر مرکز اقامتی دیگر را رزرو کنند تا با آسودگی خاطر بیشتری به مقصد مورد نظر بروند. به همین دلیل شما در صورت داشتن یکطراحی وب سایت گردشگری می توانید بسیاری از نیازهای این افراد را برطرف نمایید. این امکان را ایجادکنید تا افراد به اطلاعات مد نظر خود در وب سایت دسترسی داشته باشند و این مسئله باعث جذب آن ها در وب سایت و معرفی وب سایت توسط آن ها به سایر کاربران شود.

در بعضی از زمان ها شده که کاربری به دنبال یک مرکز اقامتی یا بدست آوردن اطلاعاتی بوده است ولی این جستجو در نهایت به خرید بلیط  دیگر اقلام مسافرتی منجر شده است. در واقع بعضی از وب سایت ها هستند که بیشتر برای ارائه اطلاعات سفر ایجاد شده اند ولی کاربر را مجاب به خرید از فروشگاه اینترنتی خود نیز کرده اند . بر اساس آخرین اخبار خرید های اینترنتی در سال 1393 در قیاس با سال قبلی خود رشد 4 برابری داشته است که این مسئله خود نوید داشتن یک کسب و کار مناسب را به شما می دهد. بحث  رزرو آنلاین  و فراهم آوردن تمام زیرساخت های مربوط به این کار می تواند برای کاربرانتان بسیار دوست داشتنی باشد . مجموعه  هیرکان وب  با توجه به تجربیات ارزشمند خود در این رابطه می تواند به شما تمامی توصیه های لازم جهت طراحی این قسمت از طراحی وب سایت گردشگری را بدهد. با توجه به این سرویس شما می توانید کاربرانتان را از یک سفر درون شهری و صرف زمان و هزینه اضافی دور کرده و سبب شوید تا آن ها اقدام به رزرو و پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت شما بنمایند.

علاوه بر این افرادی که دارای کسب و کارهایی همچون رستوران یا کافی شاپ می باشند می توانند در وب سایت هتل و گردشگری شما اقدام به دادن تبلیغات  کنند. در واقع این افراد می خواهند از مزیت تعداد بالای کاربران شما استفاده کرده و بهبود کسب و کار خود را ایجاد کنند.

از دیگر قسمت های کاربر پسندی که در طراحی وب سایت گردشگری می توان ایجاد کرد دادن اطلاعات و مختصات مکان تفریحی و سیاحتی است. حتی می توانید از نقشه گوگل برای نمایش دقیق این مکان ها استفاده نمایید. مکان هایی که شما در وب سایت خود در نظر گرفته اید اگر همراه با گالری تصویر شود بر جذابیت آن خواهد افزود و کاربران را مدت ها در وب سایت شما درگیر خواهد کرد.

طراحی وب سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری – امکانات تخصصی

هر طراحی سایت گردشگری با تعدادی امکانات تخصصی و رایج طراحی می شود. در زیر تعدادی از این امکانات معرفی شده اند. برای مشاهده لیست کامل امکانات تخصصی طراحی سایت آژانس مسافرتی به لینک بالا مراجعه کنید.

این را اضافه کنیم که کاربران همیشه به دنبال اطلاعات هستند و هر جا که این اطلاعات بیشتر باشد جذب آنجا می شوند پس اطلاعات وب سایت خود را در هر زمینه ای مخصوصا این زمینه بالا ببرید.
حال به خدماتی که به طور معمول در یک طراحی وب سایت گردشگری ارائه می شود اشاره می کنیم:

  • ساخت و ایجاد صفحه ای با عنوان رزرو روزانه و دوره ای
  • ساخت و ایجاد صفحه ای با عنوانپرداخت رزرو اینترنتی از طریق درگاه بانکی موجود در وب سایت
  • ساخت و طراحی صفحه ای تحت عنوان  تاریخ بندی اتاق های پر و خالی
  • طراحی و پیاده سازی دسته بندی اتاق های هتل بر اساس تعداد تخت یا ظرفیت
  • ساخت و ایجاد توضیحات در مورد امکانات هر اتاق
  • طراحی صفحه ای با عنوان پیشنهاد های ویژه در مناسبت ها و روزهای مختلف بر اساس نیاز
  • ساخت و ایجاد قسمتی با عنوان معرفی رستوران ها و کافی شاپ های  موجود در هتل
  • ساخت و ایجاد قسمتی با عنوان معرفی مکان های دیدنی شهر به همراه مشخصات

در نهایت با افزایش آگاهی های تان در مورد شرکت هیرکان وب  شاید تمایل داشته باشید تا پیش فاکتور را نیز تهیه  کنید. در واقع در این بخش مشخص می شود که چه خدماتی را می خواهید داشته باشید و حدود هزینه شما چقدر خواهد شد .
علاوه بر این  در صورت داشتن سوال با اطلاعات تماسی ارتباط برقرار کرده  و یا از طریق صفحه مشاوره به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما به همراه شما خواهیم بود.

نمونه کارهای طراحی سایت گردشگری

ما به کاری که برای مشتریان خود انجام می دهیم افتخار می کنیم. و خوش شانس هستیم که با بعضی از زیباترین و بهترین هتل ها, مراکز اقامتی, توریستی و گردشگری کار کرده ایم. برای دیدن لیست کامل نمونه کار های ما، بخش نمونه کارها را مشاهده کنید. برای سفارش پروژه و یا درخواست مشاوره به صفحه مشاوره طراحی سایت مراجعه کنید.

  • طراحی سایت آژانس مسافرتی
طراحی وب سایت گردشگری و توریستی
4.7 (93.33%) 3 votes