طراحی سایت کارخانه

اگر شما صاحب کارخانه ای هستید، مطمئناً مشتریان خاص خودتان را دارید و درآمدتان هم بالا است. اما در این دنیای مدرن اینترنت، آشنا نبودن با تبلیغات آنلاین و استفاده نکردن از فضای مجازی  برای معرفی بهتر و هدفمندتر خود و کارخانه خود می تواند با گذر زمان نتیجه شما را در رقابت با رقبایتان مختل کند. حتما بسیاری از رقیب های شما در فضای مجازی جتی با آگهی های کوچک بهتر از شما دیده می شوند. اما جای نگرانی نیست، شما می توانید با اجرای یک استراتژی بسیار زیرکانه همه آن رقبا را غافلگیر کنید و از آن ها بیشتر دیده شوید.

شما می توانید رقبایتان را با یک وب سایت حرفه ای غافلگیر کنید. با توجه به اینکه طراحی یک وب سایت حرفه ای می تواند اعتبار و جایگاه یک واحد صنعتی یا کارخانه را در فضای اینترنت حفظ کند و در اندک زمانی رضایت مشتری های داخلی و خارجی را جلب کند و از آن جایی که پیشنهاد ها و انتقادهای مشتریان در نظر گرفته می شود، روز به روز این جایگاه ارتقا می یابد، پس ما شما در به تحقق رسیدن این امر در خدمت شما هستیم. از آنجا که یک کارخانه از اهمیت بالایی برخوردار است، طراحی وب سایت کارخانه ای نیز بسیار حساس است، به این دلیل که کوچکترین سهل انگاری و بی دقتی در طراحی سایت می تواند بازاریابی اینترنتی کارخانه را دچار اختلال کند.

به طور حتم در طراحی وب سایت کارخانه علاوه بر معرفی خود و کارخانه می توانید کالاها و محصولات مورد نظر و تولید خودتان را نیز به صورت اینترنتی به فروش برسانید. همچنین می توانید برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، تخفیف های خوبی را در نظر بگیرید تا کاربران آنلاین ا برای انجام خرید های جزئی و کلی خود به صورت اینترنتی تشویق کنید. از مهمرین بخش های طراحی این وب سایت می توان به دسته بندی کالا و نمایش درست آن ها به کاربران است. این قول را به شما می دهیم که این قسمت را با دقت و ظرافت بالایی طراحی می کنیم تا برای کسب و کار شما بازده بالایی را داشته باشد.

علاوه بر این ها می توانید نمایندگی های فروش خود را به صورت کامل (همراه با مشخصات، اطلاعات تماس و …) معرفی نمایید تا محصولات و کالاهای تولید شده شما در کمترین زمان ممکن در دسترس مخاطب ها و مشتری های شما قرار گیرد. همچنین برای سهولت مشتریان می توان محل دقیق نمایندگی های فروش را روی نقشه برای کاربران آنلاین مشخص کرد تا در کوتاهترین زمان بتوانند خود را به محل نمایندگی برسانند. همچنین برای جلب اعتماد مشتریان برای خرید و ارتباط بیشتر با شما، می توانید گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده از موسسات با اعتیار و مختلفی را با نمایی جذاب و فوق العاده به مخاطب ها و مشتری های آنلاین خود نمایش دهید.

در نهایت گرافیک وب سایت است که برای شما و مخاطب هایتان بسیار ارزشمند و با اهمیت است. خیالتان راحت باشد؛ دانش و تجربه بسیار خوبی در زمینه طراحی چنین وب سایت هایی داریم که با تکیه بر همین دانش و تجربه می توانیم بهترین چیدمان و طراحی را برای شما انجام دهیم. البته این نکته را به خاطر بسپاریم که شما را از تمام مرحله های طراحی آگاه می کنیم تا شما هم با خیالی راحت یک وب سایت حرفه ای و ایده آل در این زمینه داشته باشید.

خدمات اصلی در طراحی وب سایت کارخانه

 • طراحی صفحه وب معرفی کارخانه و اعضای هیئت مدیره
 • طراحی صفحه وب معرفی محصولات کارخانه و روش استفاده از هر محصول
 • طراحی صفحه وب کاتالوگ محصولات
 • طراحی صفحه وب فروش اینترنتی محصولات
 • طراحی صفحه وب معرفی نمایندگی های فروش
 • طراحی صفحه وب معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش
 • طراحی صفحه وب بخش نظر سنجی از مشتریان درباره محصولات خریداری شده
 • طراحی صفحه وب برای اطلاع رسانی به کارمندان وسهامداران
 • طراحی صفحه وب پشتیبانی مشتریان از طریق وب سایت
 • طراحی وب سایت کارخانه به زبان های دیگر برای ارتباط با مشتری های خارج از ایران
 • طراحی صفحه وب معرفی محصولات به مشتری های خارج از ایران با زبان های دیگر
 • و بخش های بسیار دیگری که با توجه به نیازهای شما می توانیم به سایت اضافه کنیم و در آینده درباره آن ها با جزئیات هریک صحبت خواهیم نمود.

هم اکنون می توانید از صفحه درخواست مشاوره اقدامات اولیه را برای طراحی یک وب سایت حرفه ای انجام داده و در انتظار پایان طراحی سایت خود باشید.

همچنین مشاوران ما آماده هستند تا به کلیه سوالات شما در هر زمینه به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره دهند. این اطلاعات تماس در بالای وب سایت قرار دارند.

مشاوره رایگان

طراحی وب سایت کارخانه و کارخانجات
4.8 (95%) 4 votes