طراحی وب سایت فروش شارژ – فروش شارژ اپراتور های ایرانسل , همراه اول و رایتل

طراحی وب سایت فروش شارژطراحی وب سایت فروش شارژ :

با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلفن های همراه , امروزه شرکت های مخابراتی درآمد بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند. زیرا می توان گفت تقریبا تمام افراد در سنین مختلف دارای حداقل یم خط تلفن همراه هستند. پس از تولید تلفن های همراه هوشمند بازار فروش گوشی های موبایل نیز بسیار داغ شد و پس از به وجود آمدن شبکه های اجتماعی که امکان نصب بر روی این نوع تلفن را داشت کمتر کسی با تلفن خود پیام کوتاه ارسال می کرد و یا تماس می گرفت و این موضوع باعث ورود ضربه شدید به اپراتور های تلفن همراه شد. ولی بعد از آماده شدن اینترنت های پر سرعت بر روی خطوط تلفن همراه میزان خرید شارژ برای بسته های اینترنتی بسیار بالا رفت.

حال می توا نگفت فروش شارژ تلفن های همراه می تواند یکی از شغل ها با در آمد نسبتا بالایی باشد. حال اگر شما دارای یک سایت با طراحی زیبا و کاربری آسان باشید مطمعنا روزانه درآمد و بازدید بسیار بالایی را خواهید داشت. از این بازدید بالا نیز می توانید برای گرفتن تبلیغات از وب سایت ها و دریافت پول از آن ها برای تبلیغ کردن وب سایتشان در وب سایت خودتان نیز استفاده کنید.

وجود بخش حساب های کاربری در طراحی وب سایت فروش شارژ و نمایش لیست تراکنش ها و ریز پرداختی های هر کاربر م یتواند بخش بسیار جذابی برای این وب سایت باشد.

داشتن ظاهر زیبا موجب جذب افراد بسیار زیادی به سایت شما می شود. شرکت هیرکان وب در طراحی وب سایت فروش شارژ از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده می کند تا هم زیبایی وب سایت حفظ شود و هم سرعت لود صفحات وب سایت شما بالا باشد تا این کار در سئو سایت شما تاثیر مثبتی داشته باشد.
وجود بخش قرعه کشی و تخفیف می تواند برا یکاربران شما بسیار جذاب باشد تا بر اساس یک قرعه کشی در هر ماه و یا  هر هفته به یکی از کاربران خود شارژ با تخفیف ویژه و یا به صورت رایگان هدیه دهید. این امر موجب جذب افراد بیشتری خواهد شد و باعث افزایش بازدید وب سایت و همچنین افزایش در آمد شما می شود.

شما م یتوانید با افزودن سرویس های زیر به وبسایت خود افراد بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید.

بخش عضویت برای افراد و قرار دادن بسته های تشویقی مانند کد تخفیف

هدیه دادن یک شارژ اضافه برای خرید هایی با قیمت بالا

بخش پرداخت و دریافت شارژ توسط درگاه پرداخت آنلاین

آگاه سازی کاربران با ارسال یک پیام کوتاه به تلفن همراه و یا ارسال پیام در تلگرام.

طراحی وب سایت فروش شارژ – فروش شارژ اپراتور های ایرانسل , همراه اول و رایتل
5 (100%) 2 votes