اگر شما هم در صنعت فعالیت می کنید خودش به این معنا است که هنوز مشتری های بسیار زیادی وجود دارد که با محصولات و خدمات شما آشنا نیستند و حتی ممکن است که شما را نشناسند. برای مثال در کشورهای پیشرفته افراد بسیاری هستند که کالاهای صنعتی خود را از طریق اینترنت و وب سایت فروشنده خریداری می کنند. این مشتریان حتی زمان خود را برای مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با فروشنده صرف نمی کنند و تمام مراحل خرید را از طریق وب سایت شخص فروشنده انجام می دهند.

خوشبختانه این امر در کشور ما نیز در حال پیشرفت است و خودروسازهای بزرگ که از بزرگترین واحدهای صنعتی کشور هستند، اقدام به فروش محصولات خود به صورت آنلاین می کنند و بسیاری از خدمات مشتریان از طریق یک وبسایت حرفه ای انجام می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این فرهنگ در بین افراد جامعه گسترش پیدا کرده و حتی می توان محصولات صنعتی را به صورت اینترنتی خریداری کرد.

دسته بندی رایج طراحی وب سایت صنعتی

  • وب سایت ارائه محصولات پتروشیمی
  • وب سایت محصولات فلزی، فولادی و آهنی
  • وب سایت ارائه خدمات ، محصولات و قطعات خودرو سبک و سنگین
  • وب سایت عرضه لوازم خانگی مانند لوازم آشپزخانه ، لوازم پلاستیکی و…
  • وب سایت خدمات وابسته به قالب بندی
  • و هر مورد دیگری که شما برای کالا یا محصول خود در نظر می گیرید که برای آن یک وب سایت می خواهید یا خیر

بنابراین چناچه مایل هستید که در طراحی وب سایت صنعتی خود یک تجربه رایگان داشته باشید، از طریق لینک زیر اقدامات اولیه را اانجام دهید.

البته مشاوران شرکت هیرکان وب در هر زمانی آماده ارائه مشاوره به صورت تلفنی و حضوری برای راهنمایی شما هستند. شما عزیزان می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا شماره های تلفن ذکر شده، تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان

طراحی وب سایت صنعتی
4 (80%) 3 votes