طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی: امروزه دنیای تجارت و اقتصاد به گونه ای است که تبلیغات موثر، کارا و هدفمند حرف اول را برای پایداری و بقای یک شرکت می زند. اینترنت بزرگترین، مهمترین و تواناترین فضای ارتباط جمعی است. به همین دلیل داشتن یک وب سایت کارآمد و قدرتمند در زمینه معرفی شرکت و اطلاع رسانی، نیاز حیاتی برای بقا و ادامه یک شرکت است.

شرکت ها و موسسه ها می توانند یک سایت حرفه ای داشته باشند و رزومه شرکت، معرفی نامه خود، محصولات، کالا ها یا خدمات خود را در هر زمان و مکانی و بدون هیچ محدودیتی معرفی کنند.

به کمک بازاریابی اینترنتی می توانید بازارهای هدف را پیدا کنید. لازمه بازاریابی اینترنتی، داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای، جذاب و کاربرپسند است.

طراحی وب سایت شرکت باید با توجه به استانداردهای گوگل و سئو انجام شود تا شرکت یا موسسه بتواند در زمان کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی خود برسد. طراحی سایت شرکتی را می توان یکی از مهمترین انواع طراحی سایت برشمرد که باید با توجه به نوع کسب و کار و تجارت شرکت و با مد نظر قرار دادن بازارهای هدف و در نظر داشتن کلمات کلیدی و هدف آن شرکت یا موسسه انجام شود.

برای راضی نگه داشتن مشتریان هدف باید ظاهر سایت به صورتی باشد که جذابیت داشته باشد. برای اعتماد سازی مشتریان به آن شرکت باید یک گرافیک مناسب و زیبا برای سایت شرکت در نظر گرفته شود. از سوی دیگر اهداف اصلی شرکت به کمک امکانات در قالب سایت به کاربر ارائه می شود.

شرکت گارانتی ایمانتک نمونه ای زیبا و منحصر به فرد از شرکت گارانتی می باشد.

برای موثر بودن یک سایت شرکتی باید روی حضور در صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی و نام شرکت تاکید کرد. برای اینکه در صفحه اول و لینک های بالای گوگل حضور داشته باشید، به طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت برای گوگل نیاز دارید. به این نکته توجه داشته باشید که سایت های کپی شده و طراحی های آماده نمی تواند در این مسیر به شرکت شما کمک کنند. هزینه ی درست و یک باره برای طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای، قدم اول برای متحول کردن شرکت به کمک بازاریابی اینترنتی است.

 

طراحی سایت شرکتی

شرکت هیرکان وب با تجربه چندین ساله و موفق در طراحی سایت شرکتی در خدمت شما است.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

اصلی ترین ویژگی یک سایت شرکتی، “معرفی یک شرکت” در دنیای اینترنت می باشد. از دیگر ویژگی های طراحی سایت شرکتی این است که باید نمونه محصولات و خدماتی که به مشتریان ارائه می شود، در سایت قرار گیرد.

اگر متدهای روز طراحی سایت در طراحی سایت برای شرکت ها رعایت شود و کلمات کلیدی با توجه به نکات بهینه سازی سایت انتخاب شود، آن شرکت به ویژگی اصلی طراحی سایت می رسد.

برای معرفی شرکت ها می توانیم بخش هایی برای معرفی مدیر و بخش های مختلف شرکت اضافه کنیم. این کار باعث می شود که مشتریان و کاربران اعتماد بیشتری به شرکت داشته باشند و نهایتا این ویژگی معرفی یک شرکت در اینترنت را به خوبی انجام دهد. با این کار سایت شرکت تجاری در فضای مجازی در زمینه معرفی شرکت بهینه می شود.

از ویژگی های مهم برای یک سایت شرکتی که هنگام طراحی سایت باید در نظر داشته باشیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محصولات
 • خدمات
 • خرید آنلاین
 • درباره ما (معرفی شرکت)
 • تماس با ما
 • تماس آنلاین

داشتن یک سایت شرکتی چه هدفی دارد؟

مهنترین هدف که یک شرکت از طراحی سایت دنبال می کند، معرفی شرکت و رزومه ، معرفی محصولات یا خدمات، بازاریابی اینترنتی ، افزایش فروش و کسب درآمد از سایت است.

در این بین هدف های دیگری نیز وجود دارد:

 • فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت
 • ساده کردن فرایند خرید و یا خدمت رسانی برای مشتریان
 • معرفی محصولات شرکت (جزئیات محصولات مانند نوع، قیمت، رنگ، اندازه و…)
 • معرفی خدمات شرکت یا موسسه
 • افزایش سود تجارت
 • گرفتن تبلیغات برای نمایش در سایت و کسب درآمد از سایت
 • برندسازی شرکت
 • با استفاده از بخش های مختلف سایت، نیروهای کاری را کاهش دهند
 • کاهش کاغذبازی های اداری و صرفه جوبی در مصرف کاغذ

همه این اهداف در کنار هم نیز می توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی باشد.

امکانات طراحی وب سایت شرکتی:

 1.  صفحه شعبات:
  ممکن است شرکت شما دارای چندین شعبه و نمایندگی در داخل و یا خارج از ایران داشته  باشد. این صفحه ازز طراحی وب سایت شرکتی می تواند به صورت دقیق محل قرار گیری شعبه ها و راحت ترین راه دسترسی به آن ها را نمایش دهد , این کار شعبه های شما را به شما دلگرم می کند و موجب تلاش بیشتر در فعالیت آن ها می شود.
 2. صفحه معرفی بخش های شرکت:
  این صفحه از وب سایت می حتما برای کاربران و اعضای شرکت شما جذاب خواهد بود , افراد شرکت شما حقق شناخته شدن را دارند و هرچه مشتریان شما درباره شما اطلاعات بیشتری داشته باشند به شما بیشتر وفادارر خواهند ماند.
 3. پروفایل کار مندان:
  یک سیستم جامع برای شرکت شما موجب بهبود کارایی شرکت و مدیریت آسان خواهد شد , شما می توانید برایی کاربران خود پروفایل های شخصی تهیه کنید تا آن ها نیز بتوانند روزانه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند و بتوانند آن را به روز رسانی کنند. در طراحی وب سایت شرکتی میتوانیم یک سیستم جامع با رابط کاربری جذاب طراحی کنیم.
 4. اخبار:
  کاربران و کارمندان باید روزانه از اطلاعیه ها و اخبار جدید آگاه شوند , ما در این صفحه از وب سایت می توانیم تمامم اخبار و اطلاعیه هارا به صورت دسته بندی شده نمایش دهیم.
 5. دست نوشته ها:
  با طراحی این بخش از وب سایت خواهید توانست به صورت دوره ای و یا در زمان های خاص برای مشتریان و یاا کارمندان خود دست نوشته هایی را قرار دهید و آن هارا هیجان زده کنید. ایده های بسیار زیادی درمورد این بخش از وب سایت شما داریم.
 6. نمونه کارها:
  اگر مشتریان شما پروژه ها و نمونه کارهایی که تا حالا انجام داده اید را ببینند , می توانند با قطعیت شما را انتخابب کنند. در این بخش از سایت می توانیم گالری عکس نیز قرار دهیم تا مشتریان شما بتوانند عکس های مربوط به پروژهه شمارا مشاهده کنند.
 7. دوره های آموزشی:
  در این صفحه از طراحی وب سایت شرکتی تمام موضوعات آموزشی که شرکت شما برا ی کارمندان یا دیگر افراد تهیهه کرده است را نمایش دهیم. تا کاربران شما بتوانند از آن ها بهره مند شوند و تعداد بازدید روزانه شما افزایش یابد

سایت شرکتی چگونه موفق می شود؟

اولین قدم در موفقیت یک سایت شرکتی، رعایت موارد ذکر شده در بالا است. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، جلب اعتماد مشتریان و… از جمله این موارد است.

شما اگر این موارد را در طراحی سایت شرکتی خود مد نظر قرار ندهید و آن ها را رعایت نکنید، به طور قطع می توان گفت که به موفقیت لازم در دنیای اینترنت دست پیدا نمی کنید.

برای دستیابی به موفقیت در طراحی سایت ، شرکت هیرکان وب یک برنامه مخصوص برای شما در نظر دارد. انتخاب شرکت طراحی سایت هیرکان وب با استفاده از متدهای روز و طراحان متخصص سایت (که به تمام اصول بهینه سازی سایت و الگوریتم های امتیازدهی موتورهای جستجو آشنا هستند) میتواند دلیل موفقیت سایت شرکتی شما باشد.

فقط کافی است نمونه پروژه ها و موفقیت های کسب شده شرکت طراحی سایت هیرکان وب را در بخش نمونه پروژه های طراحی سایت و بخش بهینه سازی سایت مشاهده کنید.

نمونه پروژه های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی | طراحی وب سایت شرکتی
4.5 (90%) 2 votes