طراحی سایت شخصیطراحی سایت شخصی:

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و افراد موفق به دنبال افرادی با تجربه و سطح علمی بالا هستند تا به کمک آن ها بتوانند موقعیت تجاری خود را بهبود بخشند. آن ها برای رسیدن به هدف خود ابزار های زیادی را در اختیار دارند مانند Face book که بیشتر افراد از آن برای ارتباط یا پیدا کردن دوستان خود استفاده می کنند و یا LinkedIn که در حوزه کسب و کار و یا تجاری استفاده می شوند , همچنین Twitter که برای ارسال مطالب روزانه و اخبار استفاده می شوند و Google+ که یکی از سرویس های شرکت گوگل است.

از طرفی شما بهتر است در سیستم کسب و کار خود به عنوان یک فرد حرفه ای از ایمیل های  شرکت هایی مانند  Yahoo یا Google استفاده نکنید این کار در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما یک برای خودتان یک وب سایت شخصی برای خود داشته باشید و کسب و کارتان را از این طریق تحت مدیریت خود داشته باشید.
از دیگر مزایایی که یک  وب سایت شخصی  دارد این است که افرادی که وب سایت شخصی شما را بازدید می کنند وقتی در قسمت تماس با ما وارد می شوند با دیدن سابقه کاری شما خیالشان از بابت شما آسوده خواهد شد.  همینطور دیگر افراد را در هر موقعیت مکانی از بیزینس مدل خود آگاه خواهید کرد. شرکت طراحی وب سایت تخصصی هیرکان وب  به دلایلی که هر شخص می باید برای خود یک وب سایت شخصی داشته باشد اشاره می کند:

 1. میزان دسترسی به شما

روش های تبلیغ سنتی دیگر کاربرد گذشته را ندارد. امروزه روزنامه و یا رادیو و تلویزیون به دلیل هزینه بالا کمتر در تبلیغات استفاده می شوند و برای صرفه جویی در هزینه از فضای مجازی برای تبلیغات استفاده می شود. در واقع افرادی که شما را دنبال می کنند می خواهند از مهارت ها و سایقه کاری شما اطلاعات کامل یداشته باشند برای مثال اینکه شما در چه شرکت هایی سابقه کاری خود را کسب کرده اید و… که این موارد در طراحی سایت شخصی به خوبی م یتواند نمایش داده شود.
وقتی کاربران به دنبال جستجوی نام و برند شما در گوگل هستند نشان داده شدن مشخصات وب سایت شخصی شما برای آن ها جذاب خواهد بود.

 1. این امکان را فراهم کنید تا شغلتان دنبال شما بگردد

با طراحی سایت شخصی برای خودتان می توان گفت که شما سابقه کاری و یا رزومه خود را برای دیگران فرستاده اید. در این صورت می توانید انتظار پیشنهادات شغلی متفاوت را بیشتر از قبل داشته باشید , چرا که  روزنامه یا مجلات نبوده اند که شما را به صاحبان کسب و کار پیشنهاد کرده اند و وب سایت شما است که به شما کمک کرده است. به همین علت برای داشتن این فرصت ها از مزیت طراحی سایت شخصی بهره مند شوید.

 1. دیجیتالی کردن رزومه شخصی خودتان

تا همین چند سال پیش باید یک نسخه چاپی از رزومه را تهیه می کردید اما امروزه آن را می توانیم به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی در اختیار خود داشته باشیم.
حال به سرویس هایی که در طراحی سایت شخصی ارائه می شوند اشاره می کنیم:

 • طراحی صفحه رزومه کاری
 • طراحی صفحه تماس با ما
 • طراحی گالری شخصی
 • طراحی صفحه معرفی شما به دیگر افراد وب سایت
 • طراحی صفحه معرفی مهارت های شخصی و مدارک مرتبط با کسب و کارتان
 • طراحی صفحه گفتگو و چت  آنلاین در وب سایت یا یک تالار گفتمان
 • نمایش لینک شبکه های اجتماعی شخصی خودتان مانند لینکدین و فیسبوک و… به کاربران
 • شرح کاری که در رابطه با آن تخصص یا مهارت دارید یا در آن مشغول هستید
 • نمایش کلیپ هایی که می تواند برای دیگران جذاب و موثر واقع شود
 • طراحی صفحه ای به عنوان پنل مدیریتی سیستم به منظور مدیریت بخش های یاد شده
 • امکان ارسال نظر و پیشنهاد از سوی بازدید کنندگان و کاربران وب سایت
 • بیان تجربیات و فعالیت هایتان:

تجربیات و کار های خودتان را به نحوی جذاب به کاربران وب سایت خود معرفی کنید تا کاربران بیشتر با شما آشنا شوند. مزیت این قسمت از طراحی وب سایت شخصی بالا رفتن شناخته شدن شما و بالا رفتن کاربران سایت و جذب مشتری می باشد.

این قسمت از طراحی وب سایت شخصی موجب بالا رفتن رتبه وب سایت شما موتور های جستجو و افزایش بازدید های روزانه شما می شود و می تواند برای شما و یا شرکتتان بسیار مفید باشد.

با نشان دادن پروژه های انجام شده توسط شما به دیگر کاربران وب سایت اعتماد آن هارا به دست بیاورید و خودتان را بیشتر معرفی کنید تا افراد وب سایت شما به مشتریان شما تبدیل شوند. به یاد داشته باشید با امکان اشتراک نمونه کار ها در شبکه های اجتماعی افراد بیشتری شما را خواهند شناخت.

دانستن نظرات دیگران در باره ی شما و کارهایتان می تواند نقطه موفقیتی برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین کاربران متوجه خواهند شد برای شما با ارزش هستند.

ایجاد یک صفحه برای قرار دادن فایل ها توسط شما و برای دانلود و یا به استراک گذاری آن ها توسط کاربران می تواند محبوبیت وب سایت شمارا در میان کاربران افزایش دهد و موجب افزایش کارایی طراحی وب سایت شخصی شما می شود.

افراد زیادی علاقه مند به مجموعه ای از اتفاقات و پست های موثر و آموزنده هستند و طراحی این قسمت در وب سایت شما می تواند کاربران را مدت زمان بیشتری در وب سایت شما نگه دارد. :

 • دعوت به همکاری:وجود این صفحه در طراحی وب سایت شخصی شما می تواند موقعیت های شغلی جدیدی را ایجاد کند.

و بسیاری از امکانات ویژگی هایی که می تواند در وب سایت شخصی شما قرار بگیرد.
به همین علت اگر می خواهید یک وب سایت شخصی داشته باشید، فرصت را از دست ندهید و از طریق همین لینک کار را شروع کنید.

طراحی سایت شخصی
به مطلب امتیاز دهید